info@ensarhukuk.com
(0212) 234 45 60

Hakkımızda

Av. Selma ENSAR tarafından kurulmuş olan ENSAR HUKUK Bürosu, geniş çerçevede hukuki hizmet vermekte ve çeşitli çalışma alanları ile bu hizmeti layıkıyla yerine getirmektedir. En uygun çözümü en kaliteli biçimde sağladığı hukuk hizmeti ile hem ulusal hem de uluslarası ihtiyaçlar karşısında, ulusal ve Uluslar arası gelişmeleri yakından takip etmektedir.

MİSYONUMUZ, Mesleğin onuruna yakışır bir şekilde hareket etmeyi ilke haline getirmektedir. Biz de misyonumuz doğrultusunda, Müvekkillerimiz ile iletişim ve karşılıklı etkileşim gücü ile hak ettikleri hizmeti sunmaktayız.

Amacımız, sürekli büyümek ve önemli başarılara imza atmaya devam etmek, Uluslarası arenada yer edinmiş bir Hukuk Bürosu olmaktır ve Yüksek kalitede hukuk hizmeti sağlayarak müvekkillerimizi en iyi sonuca ulaştıracak kaliteli hizmet gerçekleştirmektir. Müvekkillerimiz ile ilişkilerimizde hedefe yönelik ortaklık içerisinde olmanın yanı sıra, bu süreci güven ilişkisi çerçevesinde sürdürmek de en büyük önceliğimizdir. Hukuki sorunları sonuç odaklı ve müvekkil menfaatine gerçekleştirerek müvekkilimizi en iyi şekilde temsil etmek görevlerimiz olmakla, bu doğrultuda sorunları çözmenin yanı sıra, sorunların ortaya çıkmasını engellemek amacıyla da müvekkillerimize hizmet etmekteyiz.